Obchodní podmínky

Objednané zboží zašleme na Vámi udanou adresu v co nejkratším termínu. Zpravidla provádíme hromadné podání zásilek jednou týdně a to v pondělí. Objednávky uskutečněné počátkem týdne, budou doručeny  následující týden, druhý den po hromadném svozu. Spěšné a jinak urgentní objednávky řešíme idividuálně na základě písemné , nebo telefonické dohody. V případě delší dodací lhůty , než deset dnů Vás budeme kontaktovat. Taktéž Vás budeme kontaktovat nebude-li Vámi objednané zboží již na našem skladě. U zboží, kde je větší počet barev (týká se zejména kytic a jednotlivých květů), je nutné uvést Vámi vybranou barvu a počet kusů viz objednávkový formulář. Pokud tak neučiníte, prodávající si vyhrazuje právo zaslat Vám barevné provedení produktů dle vlastního uvážení, bez předešlého upozornění.

 

Zboží zasíláme na dobírku přepravní firmou PPL. Stromy nad 190 cm TOPTRANSEM. U neskladných a jiných speciálních objednávek je možno individuálně dohodnout dopravu našim vozem. Poštovné účtujeme paušálně 150,- u produktů (stromů) do výšky 130cm. Od 130cm do 190cm účtujeme 200,-  U stromů nad 190cm účtujeme 300,- a zasíláme  TOPTRANSEM. Obě přepravní společnosti jsou spolehlivé a dosud bezproblémové.

 

Řádně vyplněná a odeslaná objednávka je závazná a je považována za kupní smlouvu. Nepřebrání zásilky bez udání důvodu je pokládáno za porušení obchodních podmínek a náklady spojené s jejím doručením budou vymáhány po kupujícím.

 

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy (vrátit zboží) bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží nesmí být poškozeno a musí být vráceno s dokladem o koupi. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující. Za správně vrácené zboží prodávajícímu bude obratem vrácena kupní cena na adresu, případně účet kupujícího.

 

Ochrana osobních údajů: Prodávající považuje veškeré osobní a firemní údaje za důvěrné a chráněné. Zavazuje se, že neposkytne tyto údaje žádným třetím osobám, pokud se nepodílejí na vyřízení objednávky.